GSZT szakújság

Gasztronómia : Szálloda : Turisztika

Fri05182012

Last update09:42:38 PM GMT

Back Turisztika Turisztika Kiállítás Utazás Kiállítás 2012

Utazás Kiállítás 2012

FacebookGoogle bookmarkSatartlapIWIW

A 2012-es Utazás Kiállítás 2012. március 1-4 között kerül megrendezésre. Ez lesz a 35. Nemzetközi Idegenforgalmi Kiállítás. A kiállítás társrendezvénye idén is a Budapest Boat Show-t és a PORT.hu Bringaexpo. A tavalyi Himalája után a kiállítás kiemelt témája az Olimpia lesz, hiszen 2012-ben rendezik meg az Olimpiát Londonban.

 


Az Olimpiai pavilon látványos megnyitó ünnepséggel, olimpiai sportág bemutatókkal, egykori és magyar bajnokok történeteinek kiállításával, és a különleges “gasztronómiai olimpia” mellett további színes programokkal várja vendégeit. A hangulatot fokozza, hogy a kiállításon személyesen is részt vesznek Magyarország élsportolói és sportvezetői.

A díszvendég 2012-ben Lengyelország lesz, a belföldi városok közül pedig Debrecen kap nagyobb szerepet. Az Utazás kiállítás fővédnöki tisztségét Bánki Erik, az Országgyűlés Sport- és turizmusbizottságának elnöke vállalta el idén. 2012-ben először az esemény kiegészül a virtuális utazás kiállítással és további online lehetőségeket is ígérnek a szervezők.


GSZT oldaltérkép

Gasztronómia

  • Gasztro
  • Könyvajánló
  • Receptek

Szálloda

  • Belföld
  • Külföld

Turisztika

  • Turizmus

GSZT+

  • Személyi Hírek
  • Rövid Hírek
  • Komment
  • Jog
  • Közélet
  • Pélyézatok

Hírlevél

  • Feliratkozás
  • Archívum

Kapcsolat

  • Kapcsolattartók
 

Könyvajánló

Szakmai könyvek

GSZT könyvajánló

A GSZT szakújság könyvajánló rovata

Szakmai könyv-válogatás a gastronómia, szállodaipar és a turizmus témakörökben, online megrendelési lehetőség a Libri Könyvbirodalom internet áruházán keresztül a GSZT olvasói számára